Již od srpna do konce října letošního roku si mohou Pražané objednat dodávku elektřiny za výhodnější cenu, a to až na osmadvacet měsíců. Pražská energetika (PRE) totiž přichází se zbrusu novým tarifem KOMFORT+ BONUS2010, který kromě pevně stanovené nižší ceny za elektřinu do konce roku 2012 nabízí navíc každou 10. (desátou) kilowatthodinu zdarma. Rodina tak ušetří přes osm set korun za rok.

„Dosavadní signály poukazují na pozvolné oživení ekonomiky, se kterým samozřejmě souvisí i růst ceny elektřiny. Rozhodli jsme se proto našim zákazníkům z Prahy i celé České republiky, kteří dosud využívali tarify D01d a D02d a nejsou dlouhodobě vázáni žádným jiným sazebníkem, nabídnout úplnou novinku na českém trhu, se kterou rodina ušetří v průměru přes osm set korun za rok,“ uvedl Petr Holubec, tiskový mluvčí PRE.

Pražští energetici vycházejí z již osvědčeného principu stanovení příznivější pevné ceny za elektřinu. Zcela nový tarif s názvem KOMFORT+ BONUS2010 garantuje zákazníkům výhodné dodávky energie do konce roku 2012. Při okamžité objednávce tedy až na osmadvacet měsíců. Novinka navíc zahrnuje každou desátou kilowatthodinu zdarma, což u průměrné pražské domácnosti znamená zhruba desetiprocentní slevu na silovou elektřinu, tedy více než osm set korun ročně. Další peníze ušetří i výrazně nižší měsíční poplatek. Nový tarif proto v současnosti nabízí nejlevnější energii v metropoli.

Výhodnou elektřinu si mohou zájemci objednat již od srpna až do konce října letošního roku. „Vzhledem k tomu, že se neustále snažíme rozšiřovat naše služby, a to především pro pohodlí zákazníků, je nyní možné nový tarif objednat také elektronicky pomocí on-line formulářů. Pokud ale odběratelé dávají přednost standardnímu způsobu, mohou se obrátit na jakoukoli pobočku Zákaznického centra PRE nebo záležitost vyřídit korespondenčně,“ doplnil Petr Holubec. Novinka od Pražské energetiky je určena všem zájemcům z celé ČR.

Veškeré informace k tarifu naleznete od 1. srpna na internetových stránkách www.pre.cz.