Již téměř tisíc domácností si v metropoli objednalo dodávku elektřiny za výhodnější cenu, kterou jim letos v srpnu nabídli pražští energetici prostřednictvím zbrusu nového tarifu KOMFORT+ BONUS2010. Ten kromě pevně stanovené nižší ceny za elektřinu do konce roku 2012 nabízí navíc každou desátou kilowatthodinu zdarma. Výhodnou nabídku mohou zájemci využít až do konce října.

„Dosavadní signály poukazují na pozvolné oživení ekonomiky, se kterým souvisí i růst ceny za elektřinu. Proto jsme našim zákazníkům nabídli zcela nový tarif, jenž běžné rodině ušetří nemalé peníze. Již v prvních třech týdnech si výhodnou elektřinu objednalo pět set Pražanů, v současnosti jich je již skoro tisíc a další tisíce lidí se o novinku zajímají na našich internetových stránkách,“ uvedl Petr Holubec, tiskový mluvčí společnosti Pražská energetika, a. s. (PRE).

Nový tarif s názvem KOMFORT+ BONUS2010 vychází z již osvědčeného principu stanovení příznivější ceny za elektřinu a zákazníkům garantuje výhodné dodávky energie do konce roku 2012.
Při okamžité objednávce tedy až na osmadvacet měsíců. Novinka navíc nabízí každou desátou kilowatthodinu zdarma, což u průměrné pražské domácnosti znamená zhruba desetiprocentní slevu na silovou elektřinu a roční úsporu více než osm set korun. Peníze rodině ušetří i nižší měsíční paušální poplatek. V současnosti se tedy jedná o nejlevnější elektřinu v metropoli. „Elektrickou energii za výhodnější cenu si mohou objednat všichni zákazníci z Prahy i celé České republiky, kteří dosud využívají tarify D01d a D02d a nejsou dlouhodobě vázáni žádným jiným sazebníkem, a to až do konce října letošního roku,“ sdělil Petr Holubec.

Zájemci o nový tarif se mohou obrátit na jakoukoli pobočku Zákaznického centra PRE nebo záležitost vyřídit korespondenčně či elektronicky prostřednictvím on-line formulářů.

Veškeré informace k tarifu naleznete na internetových stránkách www.pre.cz.